Zvolte si oblast:

2018

Informace k EHP a Norským fondům publikované v roce 2018.

ilustrace

Vydáno

Vyhlášení výzvy v Programu na podporu důstojné práce a tripartitního dialogu

Rádi bychom vás informovali, že byla dne 7. listopadu 2018 vyhlášena avizovaná výzva k předkládání návrhů projektů v Programu na podporu důstojné práce a tripartitního dialogu. Výzva je otevřená pro všech 11 evropských zemí (Bulharsko, Chorvatsko, Česká republika, Pobaltské státy, Malta, Polsko, Rumunsko, Slovensko, Slovinsko; v budoucnu se připojí i Kypr a Maďarsko), které jsou do tohoto Programu zapojeny.

Aktualizováno

KAPACITA NAPLNĚNA: Studijní cesta – technické/průmyslové památky v Norsku

Ministerstvo kultury ve spolupráci s Norským ředitelstvím pro kulturní dědictví vyhlásilo dne 18. 10. 2018 výzvu k účasti na studijní cestě v Norsku. Z důvodu naplnění kapacity již prosím nezasílejte přihlášky k účasti. Další aktivity na podporu bilaterální spolupráce budou pokračovat v následujících měsících, proto sledujte prosím i nadále naše stránky.

Aktualizováno

Vyhlášení 1. Otevřené výzvy Fondu pro bilaterální vztahy

Ministerstvo financí – Národní kontaktní místo pro Fondy EHP a Norska v ČR vyhlašuje dne 31. srpna 2018 první Otevřenou výzvu pro předkládání žádostí o grant na bilaterální iniciativy z Fondu pro bilaterální vztahy (dále jen Fond) v rámci Fondů EHP a Norska 2014-2021.

Vydáno

Program na podporu důstojné práce a tripartitního dialogu

Program zaměřený na podporu důstojné práce a tripartitního dialogu přispívá k celkovým cílům Norských fondů 2014 – 2021, tedy ke snížení hospodářských a sociálních rozdílů v rámci Evropského hospodářského prostoru a k posílení bilaterálních vztahů mezi Norskem a státy přijímajícími podporu ze zmíněných fondů.

Vydáno

Fondy EHP a Norska najdete na festivalu Colours of Ostrava!

Pokud ještě nemáte vstupenky na tento populární festival, můžete si o ně zkusit zahrát s námi. Na Facebooku Fondů EHP a Norska je vyhlášena soutěž se zimní tématikou „Zima v létě na Facebooku“.

Vydáno

Fond pro regionální spolupráci

Dobrovolnická organizace z Malty Ronald McDonald House Charity hledá partnera pro projekty podpořené z Fondu pro regionální spolupráci Fondů EHP a Norska.

Vydáno

SAVE THE DATE: Den Evropy 2018

Společně s Norskou ambasádou se zúčastníme letošního Dnu Evropy, který se bude konat v Praze na Střeleckém ostrově