Zvolte si oblast:

Kalendář

Kalendář akcí a termínů souvisejících s tematikou EHP a Norských fondů.

ilustrace

Fondy EHP a Norska - témata současnosti: Lidská práva

Jak se staví k sexuálnímu násilí mladá generace? Proč je důležité hovořit o respektu ve vztazích a souhlasu se sexem na školách? A proč se stále držíme genderových stereotypů? Nejen na tyto otázky odpovídá projekt Odboru rovnosti žen a mužů Úřadu vlády, který se zaměřuje na prevenci sexuálního násilí. O tom, jak důležitá je u dospívajících otevřená komunikace o sexu, bude mluvit odborná garantka projektu Lucie Ingrová a párový terapeut Honza Vojtko.

🔵 Živě ve středu 12. května od 18:00. Moderuje Zuzana Kovačič Hanzelová. Více zde

Fondy EHP a Norska - témata součanosti: Zdraví

Duševní zdraví dětí a dospívajících: jak zvládají děti izolaci v době pandemie? Jak můžou rodiče pomoci? Sledujte diskuzi živě 29.4.2021 v 20:00 na Facebooku Fondů EHP a Norska. Více informací

Program Zdraví: Seminář pro žadatele o grant na projekty malého grantového schématu

Gender a Česko: Genderová rovnost z pohledu mladé generace (online seminář)

Program Zdraví, Seminář pro žadatele (Regionální centrum Olomouc)

Program Zdraví, Seminář pro žadatele (Ministerstvo zdravotnictví, Praha)

Program Zdraví, Seminář pro žadatele (Ministerstvo zdravotnictví, Praha)

Seminář pro žadatele – Kulturní dědictví

Seminář určený žadatelům ve vyhlášené výzvě na revitalizaci movitého a nemovitého kulturního dědictví proběhne 15. 1. 2020 v Praze (Ministerstvo kultury, Maltézské nám. 1 - Konírna). Z kapacitních důvodů byla registrace na seminář již uzavřena.

Seminář určený žadatelům ve vyhlášených výzvách zaměřených na současné umění, uměleckou a kulturní kritiku a posilování kapacit

Seminář určený žadatelům ve vyhlášených výzvách zaměřených na současné umění, uměleckou a kulturní kritiku a posilování kapacit oborových zastřešujících asociací, sítí a platforem proběhne 16. 1. 2020 v Praze (Ministerstvo kultury, Maltézské náměstí 1 - Konírna). Kapacita naplněna.

-

Úvodní konference a Matchmaking KAPPA

Technologická agentura ČR (TA ČR), zprostředkovatel výzkumného Programu KAPPA, financovaného z Fondů EHP a Norska, zve zástupce podniků a výzkumných organizací na Úvodní konferenci a Matchmaking KAPPA.

Akce se koná ve dnech 25. – 26. listopadu 2019  v prostorách TA ČR (Evropská 1692/37, Praha 6).