Aktuality

Informace k EHP a Norským fondům. Časové fáze, programy, postupy žádostí o grant a další související informace. Chronologicky řazená data.

ilustrace

Aktualizováno

Vyhlášení 1. Otevřené výzvy Fondu pro bilaterální vztahy

Ministerstvo financí – Národní kontaktní místo pro Fondy EHP a Norska v ČR vyhlašuje dne 31. srpna 2018 první Otevřenou výzvu pro předkládání žádostí o grant na bilaterální iniciativy z Fondu pro bilaterální vztahy (dále jen Fond) v rámci Fondů EHP a Norska 2014-2021.

Vydáno

Program na podporu důstojné práce a tripartitního dialogu

Program zaměřený na podporu důstojné práce a tripartitního dialogu přispívá k celkovým cílům Norských fondů 2014 – 2021, tedy ke snížení hospodářských a sociálních rozdílů v rámci Evropského hospodářského prostoru a k posílení bilaterálních vztahů mezi Norskem a státy přijímajícími podporu ze zmíněných fondů.

Vydáno

Fondy EHP a Norska najdete na festivalu Colours of Ostrava!

Pokud ještě nemáte vstupenky na tento populární festival, můžete si o ně zkusit zahrát s námi. Na Facebooku Fondů EHP a Norska je vyhlášena soutěž se zimní tématikou „Zima v létě na Facebooku“.

Vydáno

Fond pro regionální spolupráci

Dobrovolnická organizace z Malty Ronald McDonald House Charity hledá partnera pro projekty podpořené z Fondu pro regionální spolupráci Fondů EHP a Norska.