Zvolte si oblast:

Aktuality

Informace k EHP a Norským fondům. Časové fáze, programy, postupy žádostí o grant a další související informace. Chronologicky řazená data.

ilustrace

Vydáno

Finální výsledky – Současné umění

Přinášíme finální výsledky výzvy zaměřené na podporu současného umění. Celkem bylo podpořeno 26 vynikajících projektů z oblasti divadla, hudby, literatury, nového cirkusu a výtvarného umění za téměř 110 milionů Kč.

Aktualizováno

Fondy EHP a Norska - témata současnosti: životní prostředí

Náhled videa - Fondy EHP a Norska - témata současnosti: životní prostředí

Přehraj video

Spustit video

Uznávaný norský novinář a autor Ole Mathismoen píše o životním prostředí přes 30 let 🌿 Dokáže zajímavě popisovat, jak se přístup k problematice přírody, změny klimatu nebo znečištění ovzduší měnil a jaké trendy převažují dnes.  O své zkušenosti a postřehy se s vámi podělí v poslední online debatě série Fondy EHP a Norska - témata současnosti.

Aktualizováno

Fondy EHP a Norska - témata současnosti: výzkum

Náhled videa - Fondy EHP a Norska - témata současnosti: výzkum

Přehraj video

Spustit video

Ve spolupráci s fórem Meltingpot, Norskou ambasádou, zprostředkovateli a partnery vybraných programů Fondů EHP a Norska jsme pro vás vybrali zajímavá témata, která rezonují světem v roce 2021. Čeká nás 6 debat, které můžete sledovat živě na Facebooku a YouTube. Během každé debaty na vás také čeká soutěžní otázka a pokud budete sledovat pozorně, můžete vyhrát třeba strom, kozu a nebo norský svetr!

Aktualizováno

UPŘESNĚNÍ a PRODLOUŽENÍ výzvy malého grantového schématu (MGS 2): Podpora činnosti NNO v oblasti prevence a včasné diagnózy neurodegenerativních onemocnění

S ohledem na množící se dotazy při vyplňování žádostí o grant v části „Relevance výstupů programu“ v informačním systému IS CEDR si dovolujeme zveřejnit upřesnění textu výzvy vztahující se k volbě výstupů a indikátorů programu (v souladu s kapitolou 4.7.4. Pokynu pro žadatele o grant MGS)

Vydáno

Známe výsledky prvních akčních a matchingových grantů

Podpora aktivního občanství, advokačních a watchdogových aktivit, ale třeba i oslovování dárců prostřednictvím crowdfundingových kampaní – to jsou oblasti, které program Active Citizens Fund nyní podpoří částkou 35 tisíc eur. V rámci první vlny hodnocení žádostí o akční a matchingové granty hodnotící komise vybrala celkem 17 úspěšných projektů.