Zvolte si oblast:

2014

Aktuální informace k Programu CZ12 v roce 2014.

ilustrace

Aktualizováno

Projekty podpořené v rámci Programu CZ12

Nadace Open Society Fund Praha – Zprostředkovatel Programu CZ12 – „Dejme (že)nám šanci“ zveřejnila seznam schválených projektů.

Vydáno

Otevření 2. kola grantových výzev v Programu Dejme (že)nám šanci

Nadace Open Society Fund Praha jako Zprostředkovatel Programu Dejme (že)nám šanci vyhlašuje dne 14.11.2014 druhé kolo výzev k předkládání žádostí o grant. Celkem bude v tomto kole rozděleno 21,5 milionů CZK na malé granty zaměřené na rovné příležitosti žen a mužů a prevenci domácího násilí.

Vydáno

Konference programu Dejme (že)nám šanci

Nadace Open Society Fund Praha – Zprostředkovatel Programu CZ12 - si Vás dovoluje pozvat na konferenci programu Dejme (že)nám šanci, která se bude konat ve čtvrtek 20. listopadu 2014 v Praze v Kavárně Era svět, Jungmannovo náměstí 767.

Vydáno

Semináře pro žadatele v rámci Programu Dejme (že)nám šanci

V Praze, Olomouci a Hradci Králové se během února uskuteční semináře pro žadatele o grant z programu Dejme (že)nám šanci financovaného z Norských fondů. Na semináři budou zástupci zprostředkovatele programu - Nadace Open Society Fund Praha odpovídat na dotazy, představí cíle programu a poradí, jak vyplnit žádost. Kapacita je omezena, registrujte se prosím.

Vydáno

Nadace Open Society Fund Praha otevírá první grantové výzvy v programu CZ12 - Dejme (že)nám šanci

Dnešním dnem otevírá Nadace Open Society Fund Praha první grantové výzvy v programu CZ12 - Dejme (že)nám šanci na projekty zaměřené na rovné příležitosti žen a mužů a prevenci domácího násilí. V programu, který je financován z Norských fondů, je na malé a velké granty určeno v prvním kole celkem 126 milionů korun. O granty mohou žádat obce, kraje, firmy, akademický sektor, nevládní i jiné organizace. Na zpracování žádostí mají žadatelé 2 měsíce. Uzávěrka je 14. března 2014. Výjimkou je finanční podpora speciálně na bilaterální spolupráci, o kterou lze žádat průběžně až do konce roku 2015.