Zvolte si oblast:

Protikorupční konference

Informace o mezinárodní konferenci na téma Vývojové trendy v potírání korupce, praní špinavých peněz a legalizace výnosů z trestné činnosti v Evropě, financované v rámci EHP a Norských fondů 2009-2014, která se konala 20.-21. října 2015 v Praze.

ilustrace

Vydáno

Hlavní výstupy z Protikorupční konference

Ve spolupráci se zpravodaji jednotlivých panelů Protikorupční konference byla připravena brožura shrnující hlavní myšlenky, které byly na konferenci diskutovány.

Vydáno

Fotogalerie z Protikorupční konference

Zde naleznete několik hlavních fotografických postřehů z již proběhlé konference s názvem „Vývojové trendy v potírání korupce, praní špinavých peněz a legalizace výnosů z trestné činnosti v Evropě“, která se konala ve dnech 20.-21. října 2015 v Praze.

Aktualizováno

Příspěvky expertů z Protikorupční konference jsou již ke stažení

Dle plánu proběhly ve dnech 20. - 21. října 2015 v rámci konference s názvem „Vývojové trendy v potírání korupce, praní špinavých peněz a legalizace výnosů z trestné činnosti v Evropě“ všechny panely zaměřené na dílčí témata protikorupční politiky.

Aktualizováno

Praha bude hostit protikorupční konferenci

Cílem konference je vytvořit platformu pro odborné diskuze o hlavních trendech a nových protikorupčních normách, především v rámci podtématu praní špinavých peněz a navrácení majetku z trestné činnosti.