Zvolte si oblast:

Aktuality

Aktuality programu Vnitřní věci.

ilustrace

Vydáno

Slavnostní otevření moderního policejního vzdělávacího zařízení v Kutné Hoře: Důležitý krok pro bezpečnost a profesní rozvoj

Dne 12. března 2024 byl v Kutné Hoře slavnostně zahájen provoz nového policejního vzdělávacího zařízení, které vzniklo přestavbou části bývalých kasáren. Symbolickým přestřižením pásky byl zahájen provoz moderního zařízení, které má sloužit pro vzdělávání policistů a zaměstnanců policie, ale také pro podporu místní a státní samosprávy.

Vydáno

Seminář pro žadatele

Školení žadatelů o grant v rámci aktuální výzvy Malého grantového schématu programu Vnitřní věci proběhne online formou dne 3. 6. 2021 od 9:00 hod. Plánovaná doba semináře čítá maximálně 3 hodiny.

Vydáno

Zahajovací konference programu Vnitřní věci

Dne 27. 3. 2019 byl na konferenci v Praze, v budově Ministerstva vnitra - Letná, oficiálně zahájen nový program Vnitřní věci. V rámci Norských fondů 2014 – 2021 obdrží Ministerstvo vnitra, které vykonává roli zprostředkovatele programu, grant ve výši 5 mil. EUR na realizaci programu zaměřeného na zvýšení policejní kompetence v prevenci a potírání kriminality.