Zvolte si oblast:

Seminář pro žadatele: Inkluze Romů a posilování jejich postavení (Olomouc)

oddělení 5804 - Centrum pro zahraniční pomoc - příprava a koordinace
oddělení 5804 - Centrum pro zahraniční pomoc - příprava a koordinace

Vydáno

Aktualizováno 10. 9. 2020
  • Doplnění agendy semináře

Ministerstvo financí - Zprostředkovatel programu Lidská práva organizuje ve spolupráci s Úřadem vlády ČR Seminář pro žadatele týkající se výzev zaměřených na oblast Inkluze Romů a posilování jejich postavení.

Seminář se uskuteční v pátek 18. září 2020 na Krajském úřadě Olomouckého kraje (Jeremenkova 1191/40a, 779 00 Olomouc).

Cílem semináře bude představit obsahové zaměření obou vyhlášených výzev a způsob podávání žádostí o grant. Účastníci semináře budou také seznámeni se systémem pro podávání žádostí o grant IS CEDR.

Na seminář se lze registrovat pod tímto registračním formulářem, a to nejpozději do pátku 11. září 2020.

Agenda seminářeAgenda Program LP-1A,1B-18.9.2020 (.PDF, 537 kB)

V případě jakýchkoli dotazů je možné se obracet na email: Helena.Caslavska@mfcr.cz.

S ohledem na omezenou kapacitu akce, je zatím možné registrovat pouze 1 zástupce za instituci/organizaci (v případě zájmu o registraci více účastníků nás prosím informujte prostřednictvím poznámky v registračním formuláři a po uzavření registrace budete informováni, zda to je možné). Organizátor si zároveň vyhrazuje právo stanovit konečný seznam registrovaných účastníků.

Vítáni jsou všichni, kteří mají zájem o právě vyhlášené výzvy, jsou ideálně v pozici potenciálních žadatelů a chtějí se dozvědět více o podpoře v oblasti Inkluze Romů a posilování jejich postavení programu Lidská práva, který je financován z Norských fondů.